Cezz Malbec 2011

bolge: Bozcaada ulke: Türkiye marka: Cezz Şarapları yıl: 2011 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Malbec
Cezz Malbec 2011. Bozcaada yetişen %100 malbec üzümlerinden yapılmış. Sinema ve tiyatro oyuncusu Cezmi Baskın'ın şarap yolculuğundaki başlangış şaraplarından... 12 ay ay meşe fıçıarda olgublaştırılmış.. Alkol :%13
Ahmet Gök
Canlı ve parlak koyu mor görünümlü... İlk burunda ve genel olarak şarapta beton küv çağrışımlı kokuların hakimiyetinde gizlenmiş menekşe, kiraz ve baharatsı dokunuşlar... Damak burunla uyumlu, orta bir gövdeye ve güçlü tanenlere sahip...Alkol biraz önde olsa da oldukça genç ve keyifli bir ilk şarap öreneği...Orta uzunluktaki finalinde baskın bir tanen gösterisi ve karabiber izleri kalıyor... Tanik şarap severler keyifle yudumlayacaktır.
80.24/18/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy