Ceretto Cabernet Langhe la Bernardina da Uve 1996

bolge: Piemonte ulke: İtalya marka: Azienda Ceretto yıl: 1996 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon,Cabernet Franc, Merlot
Dr.Gürcan Vural
Yaşına karşın temiz, parlak yakut renkli, yaşlanma bulgusu yok gibi, burunda meyankökü, vişne, karabiber, deri tonları, petrol, is, ardından siyah kuşüzümü, kırmızı meyveler, ağızda dengeli, neredeyse tam gövdeli, orta uzunlukta bitişi olan ve daha 2-3 yıl gidebilecek bir şarap. Yağlı-aromalı peynirler, trüflü risotto, portwine soslu kuru incirle servis edilen tavuk ciğeri pate ile denedim, uyum mükemmeldi.
92.01/5/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy