Catena Zapata Adrianna Vineyard Malbec 2007

bolge: Mendoza ulke: Arjantin marka: Catena Zapata yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Malbec
Catena Zapata Adrianna Vineyard Malbec 2007. Arajnatin Mendoza, yetişen % 100 Malbec, üzümlerinden yapılmış 24 ay Fransız meşe fıçılarda olgunlaştırılmış....Şarap Dostları Malbec Tadımında açıldı... Wine Enthusiast 93 puan, Stephen Tanzer 94 puan, Wine Spectator 95 puan, Robert Parker 96 puan... Alkol%14
Ahmet Gök
Koyu bordo siyaha yakın mor çağrışımlı canlı ve parlak görünümlü... Burunda toprak, meşe, olgun napolyan kirazı, pişkin kırmızı meyveler, karanfil... Damak burunla uyumlu vanilya,kiraz, pamuk şekeri ve hafif tatlı mineralsi dokunuşlar...Ortanın biraz üzerindeki gövdesiyle dengeli, güçlü tanenleri damağı biraz kurutuyor. Uzun sayılabilecek finalinde tanenin kuruluğu ve vanilya tatları kalıyor. Bugünlerde içilebeileceği gibi önümüzdeki yıllar içinde saklanabilir.
93.64/16/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy