Casaba Chardonnay Emir Sultaniye 2014

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: Yazgan Şarapları yıl: 2014 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Chardonnay Emir Sultaniye
Casaba Chardonnay Emir Sultaniye 2014.Ege Bölgesi'ndeki bağlardan Chardonay ve Sultaniye, Kapadokya bölgesindeki anlaşmalı bağlardan gelen Emir üzümlerinden yapılmış. Alkol:%12
Ahmet Gök
Canlı parlak beyaz altın görünümlü... Burunda tropikal meyveler ve narenciye çağrışımları... Burun damakla uyumlu ortanın biraz altın gövdeye ve fazla güçlü olmayan aside sahip. Orta uzunlukta bitişinde hafif bir greyfurt acılığı akılıyor... Fiyat kalite performansı iyi.
82.42/14/2016
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy