Butik Tirilye Barik 2008

bolge: Denizli ulke: Türkiye marka: Baküs Şarapçılık yıl: 2008 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Boğazkere, Merlot, Cabernet Sauvignon

Butik Tirilye Barik 2008. Bursa Tirilye (Zeytinbağı) sınırlı sayıda üretim yapan Bakus Şarapçılığın Fransız meşe fıçılarından dinledirilmiş Boğazkere, Merlot, Cabernet Sauvignon Kupajı. Alkol:% 13.

Ahmet Gök
Koyü bordo siyaha yakın bir görünüşü var. Burunda fıçı,nane ve topraksi tonlarla birlikte karanfil dokunuslar...Damak burunlar uyumlu ortanın biraz izeri gövdeye, yüksek asit ve güçlü tanenlere sahip.Tanenleri ağızı kurutacak kadar güçlü şarap genel olarak dengeli.Finalde karanfil ve baharatsi dokunuslarıyla ve fiyat kalite dengesiyle keyifli bir Bursa şarabı...
86.69/11/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy