Bushmills 1608

bolge: Antrim ulke: İrlanda marka: Bushmills yıl: n.v. tur: Viskiler üzüm:

Bushmills 1608. Bushmills'in 400.kuruluş yılı için Sir Thomas Phillips anısan hazırlanmış özel harman viski. Alkol:%46

Ahmet Gök
Koyu kehribar sarı, parlak ve canlı bir görünüm. Burun damak son derece zengin. Baharatsı tonlar, bal,krema, vanilya, tarçın, gereilerde çok hafif süme dokunuşlar. Damağa dolduran bir gövdeye sahip damakta pürüzsüz ve akıcı yumuşaklığa sahip. Finalı uzun ve sizinle meyvemsi bir biter çikolta karışım bir lezzet sizinle uzun süre kalıyor. Keyifli bir viski. Bulunduğu yerde içilmesi gerekenlerden...
92.97/6/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy