Bric dël Fiasc 2005

bolge: Barolo ulke: İtalya marka: Paolo Scavino yıl: 2005 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Nebbiolo

Şarap Dostları'nın Barolo Tadımında tatılan  Paolo Scvino Bric del Fiasc 2005  Wine Spectator 93 Puan, Robert Parker 95 puan almış.
 

Ahmet Gök
Koyu borda rengiyle önce gözünüze merhaba diyor. Burun ilk başta kapalı olsa da her geçen saniye güzellleşiyor, gelişiyor. Katran ve gül burunda öne çıkan kokular. Damakta burunla uyumlu ve oldukça güçlü, kaliteli tanen ve denge, uzun bir bitişi va
92.212/17/2010
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy