Batard Montrachet Grand Cru 2007

bolge: Cote de Beaune ulke: Fransa marka: Domaine Leflaive yıl: 2007 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Chardonnay

Domaine Leflaive Batard Montrachet Grand Cru 2007 .19 Kasım 2011 Kosinitza Kuzguncuk'da Tadım Dostları, Fransa'nın Beyazları tadımında açıldı. Biodinamik tarım sertifikasıyla, Burgonya içinde yeralan Batard Montrachet Gran Cru bağlarında yetişen Chardonnay üzümlerinden yapılmış. Wine Spectator 95 puan Alkol:% 14

Ahmet Gök
Parlak beyaz altın, canlı ve diri bir görünümü var. Burun çok zengin, ilk burunda özellikle mineralsi dokunuşlar belirgin. Sonrasında gelen çiçeksi ve meyvesim tuşları insanı gülümsetiyor. Limon çiçeği, greyfurt, limon, portakal, yeşil elma, badem en belirginleri. Damak burunla uyumlu, asit alkol dengesi çok iyi, gövdeli sayıbilecek bir dolgunluğa sahip. Uzun sayılabilecek bitişinde insanı mutlu eden, mineralsi tonlar ve taze baden dokunuşları kalıyor.
95.711/21/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy