Barolo La Rosa 2000

bolge: Barolo ulke: İtalya marka: Fontanafredda yıl: 2000 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Nebbiolo

Fontanafredda Barolo la rosa 2000,  Gusto 8.5 puan, Wine Spectator 88 puan, Robert Parker 91 puan almış.Gusto Şarap Kulubü, Fontanafredda Kraliyet Bağları  tadımında açıldı. Serra d'Alba köyünün La Rosa Bağından. Alkol %14.

Admin
Koyu bordo, burunda hafif animal tonlarla başlayan koku açılarak menekşe, gül, nane ve hanımeline kadar açılıyor. Agrasif ve son derece güçlü gövdeye sahip. Uzun bir bitişi var.
92.21/2/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy