Barel Syrah 2013

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Bar- El Şarapçılık yıl: 2013 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: syrah
Barel Syrah 2013. Tekirdağ Karaevli Bağları'nda yetişen %Syrah üzümlerinden yapılmış. Alkol:%14
Ahmet Gök
Parlak ve canlı bordo, mor röfleriyle keyifli görünüm... İlk burunda hafif metalsi kokular, sonrasında zengin baharatsı çağrışımlar, karabiber, karanfil, tarçın... Damak burunla uyumla, ortanın çok az altında gövdeye, yumuşak ve pastelsi tanenlere sahip...Dengeyi sağlayan güçlü asitiyli temiz ve abartısız yapılmış bir şarap... Orta uzunlukta keyifli finalinde karabiber ve tarçın dokunuşları kalıyor...
86.77/24/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy