Barel Cabernet Sauvignon Merlot 2011

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Bar- El Şarapçılık yıl: 2011 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon Merlot
Barel Cabernet Sauvignon Merlot 2011. Tekirdağ Karaevli Köyündeki Barel bağlarından yetişen Cabernet Sauvignon Merlot kupaji. Alkol:% 13
Ahmet Gök
Mor tonları olan canlı ve parlak kırmızı...İlk burunda biraz kapalı sonrasında animal tonlar ve sonrasında hafif böğürtlen, olgun kiraz, nane... Damak burunla uyumlu ortanın biraz üzerindeki gövdesiyle yumuşak tanenli ve rahat içimli bir ilk şarap.Orta uzunlukta finalında çok hafif böğürtlen tatları kalıyor...Bir iki yıl içinde keyifle yudumlanmalı..
81.39/25/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy