Barbaresco Coste Rubin 2004

bolge: Barbaresco ulke: İtalya marka: Fontanafredda yıl: 2004 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Nebbiolo

Fontanafredda Barbaresco Coste Rubin 2000, Gusto 7.5 puan,  Wine Spectator 88 puan almış. Gusto Şarap Kulubü, Fontanafredda Kraliyet Bağları tadımında açıldı.

Admin
Koyu bordo ve bulanık güçlü bir görüntü. Kuru meyve kokuları baskın, böğürtlen, kiraz, vişne. Damakta pastel dokunuşlar ve tütün hissediliyor. Tanenleri çok güçlü ama bir o kadar da zarif. Uzun bir finale sahip.
84.21/2/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy