Barbare Sauvignon Blanc 2010

bolge: Trakya ulke: Türkiye marka: Barbare Şarapları yıl: 2010 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Sauvignon Blanc

Barbare Sauvignon Blanc 2010 Tekirdağ Barbaros Köyünde organik tarımla yetiştirilen Barbare Bağları üzümlerinden.Sınırlı filtrasyon görmüş.Masters of Wine Weekend İstanbul 2011 89 puan. Alkol:%13.6

Ahmet Gök
Parlak saman sarısı ve canlı bir görünüşü var. Burunda greyfurt, lime, limom çiçeği, ekşi yeşil elma. Damakta burunla uyumlu yüksek asit ve alkol bir önde olsa da dengeli ve temiz bir şarap.Orta uzunlukta bitişi ve ferahlatıcı ve akıcı bitişiyle keyifle içilecek şaraplardan.
84.46/21/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy