Barbare Premier 2007

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Barbare Şarapları yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon Merlot Syrah Mourvedre
Barbare Premier 2007. Tekirdağ Barbaros Köyü yakınlarınıda Ecocert organik tarım sertifkalı bağlarda yetişen Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah, Mourvedre üzümlerinden yapılmış. 18 ay Fransız meşe fıçılarda dinlendirişmiş. 570 kasa üretilmiş. Alkol:%14.3 
Ahmet Gök
Canlı parlak koyu bordo görünümlü... İlk burunda hafif animal tonları, fıçı toprak ve zengin kırmızı orman meyveleri izliyor.. Böğürtlen, olgun kiraz, kırmızı erik... Damak burunla uyumlu ortanın biraz üzerinde gövdeye, güçlü tanen, yüksel alkol ve güçlü asidiyle dengeli... Fıçı şaraba çok iyi entegre olmuş... Keyifli bir dengeye sahip... Bugünlerde keyifli içim günlerini girmiş önümüzdeki yıllarda da izlenmeli... Uzun finalinde kırmızı orman meyveleri vanilya ve baharatsı dokunuşlar eşlik ediyor... Fiyat kalite performansı iyi..
97.71/4/2017
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy