Barbare Ambiance 2012

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Barbare Şarapları yıl: 2012 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Syrah, Grenache, Mourvedre
Barbare Ambiance 2012.ekirdağ Barbaros Köyünde organik tarımla yetiştirilen, Ecocert tarafından kontrol edilen Barbare Bağları Syrah, Grenache, Mourvedre üzümlerinden Önolog Xavier Vignon imzalı şarap 18 ay Fransız meşe fıçılarda dinlendirilmiş.. Alkol:%15. 

JETZT BESTELLEN
Ahmet Gök
Canlı ve parlak koyu yakut görünümlü... İlk burunda kendini hissettiren fıçı ve topraksı dokunuşlar yerini güçlü baraharatsı çağrışımlara bırakıyor... Karanfil, karabiber, tarçın dokunuşlarının olgun kırmızı orman meyveleri izliyor... Damak burunla genel olarak uyumlu,ortanın biraz üzerinde gövde , güçlü asit, güçlü alkol ve güçlü tanenleriyle damağı dolduruyor.Fıçı şaraba çok iyi entegre olmuş üçgenin üstlerde kurulduğu kompleks bir şarap... Uzun sayılabilecek finalinde bitter çikolata,vanilya ve alkol dokunuşu kalıyor. Önümüzdeki 10 yıllık performansı izlenmeli...Kalite fiyat performansı pekiyi...
91.73/12/2017
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy