Arcadius Sauvignon Blanc 2018

bolge: Kırklareli ulke: Türkiye marka: Arcadia Şarapları yıl: 2018 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Sauvignon Blanc
Arcadius Sauvignon Blanc 2018. Trakya Istranca dağları eteklerinde bulununan Arcaida Bağlarınde yetişen Sauvignon Blanc üzümlerinden yapılmış.Alkıol:%13
Ahmet Gök

Canlı ve parlak beyaz altın görünümlü… Zengin burnunda limon çiçeği, narenciye, greyfurt limon, ıslak çimen, … Damak burunla uyumlu akıcı ve kaygan bir ipeksi bir yumuşaklıkta içimi var. Dengeli ve zarif bir şarap, yüksek asidi ile dikkat çekiyor. Uzun sayılabilecek finalinde greyfurt dokunuşları kalıyor.

Fiyat Kalite Performansı: Pekiyi

92.39/6/2019
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy