Amadeus Shiraz 2010

bolge: Bozcaada ulke: Türkiye marka: Amadeus Şarapları yıl: 2010 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz
Amadeus Shiraz 2010.Bozcaada'lı yeni üreticisi Amadeus'un ilk ürünlerinden. Adada üretimen üzüemlerden yapılmış. Alko:%14.5
Admin
Koyü bordo.İlk burunda biraz kapalı,çelik tanktan gelen kokular kendi hissettiriyor. Sonrasında maya, böğürtlen ve hafif baharatsi tonlar özellikle karanfil hissediliyor. Damak burunlar uyumlu orta bir gövdeye, yüksek alkol ve yüksek bir asittiye sahip. Finalde baharatsı bir acımslık var.Yeni dünya stili şarap severler keyif alacaktır.
80.49/11/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy