Allendorf Spätburgunder Rosé 2010

bolge: Rheingau ulke: Almanya marka: Weingut Fritz Allendorf yıl: 2010 tur: Roze Şaraplar üzüm: Pinot Noir (Spätburgunder)
Allendorf Spätburgunder Rosé 2010.Mainz Nehri'nin doğu sınırındaki Rheingau şarap bölgesi Pinot Noir (Spätburgunder) üzümlerinden yapılmış. Alkol: 11.5
Admin
Gülpembe canlı ve parlak görünüşlü. Burunda hafif meyvemsi tonlar, gerilerden çilek. Damakta ince bir gövdeye sahip böğürteln ve vişne dokunuşları yüksek asit mineralsi tonlarla geliyor. Kısa sayılabilecek bitişinde mayhoş tatlar geriye kalıyor. Keyifli bir roze.
80.311/12/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy