Ridge Monte Bello 2007

bolge: Santa Cruz Mountains ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Ridge Wineyards yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: 79% Cabernet Sauvignon, 10% Merlot, 9% Petit Verdot, and 2% Cabernet Franc.
Ridge Monte Bello 2007.%79 Cabernet Sauvignon, % 10 Merlot, % 9 Petit Verdot, and % 2Cabernet Franc üzümlerinden yapılmış.28 Ocak 2012 Büyük Kulüp, Tadım Dostları, Kaliforniya Şarapları tadımında açıldı. Robert Parker 92 puan. Stephen Tanzer 94 puan.
Ahmet Gök
Olgun vişne, renk çok haifte olsa açılmaya başlamış, canlı ve berrak görünümü var. Burunda toprak, meşe,tütün, mürdüm eriği, tarçın ve meyan kökü tuşları hissediliyor. Damak burunla genel olarak uyumlu orta yoğunlukta bir gövdeye sahip, alkol ve asit dengesi iyi, güçlü tanenleri kadifemsi bir yumuşaklığa bürünmüş,uzun sayılabilecek finalinde vanilya ve kahve dokunuşları kalıyor. Keyifli içim yılları başlamış bugünlerde keyifle yudumlanabilir.
95.51/30/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy