Domaine de la Romanée-Conti Romanée-Conti 1995

bolge: Bourgogne ulke: Fransa marka: Domaine de la Romanée-Conti yıl: 1995 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Pinot Noir
Domaine de la Romanée-Conti Romanée-Conti 1995. Romanée Conti Gran Cru Appellation'undan. Robert Parker 94 Puan. Wines Spectator 98 puan, Stefen Tanzer 96 puan.Tadım Dostları Romanee Conti tadımında açıldı.
Ahmet Gök
Renk açılmaya başlamış tuğla rengi. Biraz canlılık ve berraklığını kaybetmiş. Buna rağmen burun ve damak çok zengin Toprak, meşe, kuşburnu, meyan kökü, böğürtlen ve gerilerden gelip hakim olan bir menekşe kokuları. Orta gövdeli diri bir asittiteye sahip. Partiküller kendini hissettiriyor. Yumuşak dokulu bir tanen yapısıyla zarif ve narin bir şarap. Uzun sayıbilecek bir bitişi var. Tatması keyifliydi.
93.54/4/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy