Château de Rayne Vigneau 2001

bolge: Sauternes ulke: Fransa marka: Château de Rayne-Vigneau yıl: 2001 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Semillon, Sauvignon Blanc

Château de Rayne Vigneau 2001,Şarap Dostları Derneği Sauternes Tadımında açıldı.Robert Parker 89 puan. Wine Spectator:89 puan. Jancis Robinson 17.5 puan. Jean Mark Quarin 88 puan.

Ahmet Gök
Limon çiçeği sarısı ve canlı görünümlü.Burunda partakal reçeli, yanık ayva, keçi boynuzu pekmezi. Damak buruna yakın tütün, demli çay ve hafif baharatsı bukeler alınıyor. Orta gövdeli dengeli ve güzel bir sauternes örneği.
88.26/4/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy