Abreu Madrona Ranch 2002

bolge: Napa Vadisi ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Abreu Vineyard yıl: 2002 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc,Merlot, Petit Verdot

Abreu Madrona Ranch 2002. 25 Şubat 2012 The Marmara Taksim,Tadım Dostları,senenin zirvesi tadımında açıldı. Napa Valley'de yetişen Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc,Merlot, Petit Verdot üzümlerinden. 2 yıl Fransız meşe fıçılarında dinlendirilmiş. Robert Parker 98 puan. Alkol % 14.8

Ahmet Gök
Koyu bordo kırmızı siyaha yakın ve canlı bir görümü var. Toprak,tütün, Karabiber, demli çay,meyan kökü, mürdüm eriği ve karanfil çağrışımları. Damakta ortanın üzerinde bir gövdesi var.Tanenler sert ve kaba.Fazla güçlü.Alkol ve tanen fazla önde. Damak burunlu uyumlu, fazla şeker atılmış demli çay gibi. Ağzı burun uzun finalinde meyan kökü, tarçın, vanilya ve hafif reçelsi tatlar var. Tatlı ile baharatsı karışımı… Güçlü Şarap severlerin seveceği meraklı olan bir şarap.
88.83/11/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy