7 Bilgeler Thales 2011

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: 7 Bilgeler yıl: 2011 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon, Merlot ve Shiraz
7 Bilgeler Thales 2011. Jean Kuc Colin danışmanlığında, Güney – Denizli bölgesinden, tek parselden yetişen Cabernet Sauvignon, Merlot ve Shiraz üzümlerinden yapılmış. Soğutma sistemli (frigofrik) araçlarla izmir Selçuk'ta kurulan tesislerde işlenmiş. bir kısmına, yeni Fransız meşe fıçıda malolaktik fermantasyon uygulanmış. Alkol:% 13.6
Admin
Koyu bordo, hafif mor röfleleri var, parlak ve canlı görünümlü... Burunda zengin tütün,toprak,demli çay,tarçin,nane,meşe ve hafif reçine çağrışımları...Damak buruna oranla biraz zayıf kalıyor, orta bir gövdeye hatları yuvarlanmış tanenlere sahip… Denge biraz da olsa asitten yana kaymış gibi... Hafif bir vanilya, vişne, tütün dokunuşları kendi hissediliriyor. Kısa sayılacak bitişindeki yüksek asit ve beraberinde getirdiği hafif ekşimsi tatlar kalıyor.
79.48/31/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy