7 Bilgeler Otel ve Şarap Evi

7 Bilgeler Otel ve Şarap Eviİzmir Selçuk'da  bağların ve lavanta bahçelerin ortasında, country tarzı dekore edilmiş 28 odalı bağ oteli.  Damla Uğurtaş Özay yönetiminde dünya mutfağından örneklerin sunulduğu lokantaya sahip... 7 Bilgiler Şarapları,7Bilgler JazzEge Konserleri,Çerkes Duck Ravioli, Confit Duck Leg, kahvaltı ve peynir tabağı...Rezervasyon yaptırıp gitmekte fayda var...7 Bilgeler Otel ve Şarap Evi:
Döltenaltı Mevki 7 Bilgeler,7 Bilgeler İçinde, Gökçealan (Burgaz) Köyü, Selçuk, İzmir
Telefon:(0232) 894 8257

Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy