Esra Erzintadimyazisohbet
yazi
Davul Bile Dengi Dengine...Davul Bile Dengi Dengine... Şarap yemek arasındaki denge nedir, Mimolett’in mutfağından çıkma yemeklerin Kayra’nın mahzeninden gelme şaraplarla yaşayacakları birliktelikte denge nasıl yakalanacak ve denge anlayışı ne kadar kişiseldir Zaman İçinde Gastronomik Bir YolculukZaman İçinde Gastronomik Bir Yolculuk Yeme içme dünyasında olan biteni takip eden, değişik lezzet denemelerine açık olan Istanbullular kimden bahsettiğimi hemen anlayacaklardır. Tabii ki Alan Coxon söz konusu şef. Zor Karar... Mutlu Son...Zor Karar... Mutlu Son... Kendim için önce Bresaola ve ardından lazanyayla makarna arası Bolonez Soslu El Yapımı Tagliolini, arkadaşım için Risotto Alla Primavera ve yanında birer kadeh Cianti Classico 2008 ısmarladım Komşunun BağlarıKomşunun Bağları Birarada olmanın ve sıcak sohbetleri leziz yemeklerle içeceklerle taçlandırmanın keyfini bir alışkanlığa dönüştürme amacında olan küçük grubumuz geçtiğimiz hafta Richmond Oteli’nin en üst katında bulunan Leb-i Derya’da toplandı. Al Bushrada iyi yemek Al Bushrada iyi yemek Yemek büyük yuvarlak masaların ortasına yerleştirilmiş prinç sinilerdeki mezeler ile başlamakta. Güneydoğu mutfağımızda da mevcut olan Humus, üzerine zeytinyağı gezdirilmiş naneli süzme yoğurt buradaki adı ile Labneh.. Sarafin Tadım Gecesi Sarafin Tadım Gecesi Doluca firmasının Sarafin tadım gecesi aralık olmasına karşın kıştan çok bahara yakışır ılık bir havada X Restaurant’da gerçekleşti. Sarafin serisinin altı şarabının tadımından sonra düzenlenen yemekte eşlikçiler yine Doluca şarapları idi.
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy